Areál snů zákupy

Místo, kde si splníte každé své přání

Výsledky rallycross

Výsledky závodů Rallycross 2019 zde

Mapka areálu

NOVĚ PŘIDÁNA MAPA AREÁLU

Autoservis AAA Mercedes

 

Kavárna u Babičky

Dovolujeme si Vás pozvat do kavárny u Babičky v Lindavě!

Děkujeme za amatérské video z rallycrossu, který se konal 22.9.2018.

Ke shlédnutí zde : https://www.youtube.com/watch?v=5_189aLFQrI&feature=share

AREÁL SNŮ leží kousek od města Zákupy, cca 500 m od náměstí směrem na Nový Bor.


  • Areál neustále budujeme pro adrenalinové sporty. Rozloha je cca 3 hektary, na kterých jsou zpevněné plochy pro parkování - pro účastníky i pro veřejnost, odpočinková mista s ohništěm, plochy pro stánkový prodej (pro občerstvení či pro prezentaci firem) a další plochy, na kterých jsou závodní tratě.


  • Připravujeme zde postupně tratě pro Offroad, tedy terénní auta, čtyřkolky, motorky, motokros, autokros, motokárovou trať a další. Tratě budou suché i mokré, s vodním brodem a terénními nerovnostmi a různými překážkami.


  • Budeme zde pořádat námi organizované akce, závody aut, motorek, čtyřkolek, traktoriádu a další akce, které budou v průběhu roku prezentovány na těchto stránkách. 


  • Dále je možné si pronajmout areál pro Vaše vlastní akce, srazy, závody obdobného charkteru, ale i jiné akce, které si sami vymyslíte, např. firemní akce pro zaměstnance, prezentace firem, zažitkový víkend, dětský den, hudební festival, pouť nebo burzu, popřípadě Vám akci zorganizujeme včetně adrenalinových zážitků a to i motokárové traťi pro děti. Občerstvení zajistíme.


  • Také můžeme nabídnout jízdu a instruktáž pro majitele terenních vozů, kteří by rádi zjistili, jak s vozem jezdit v terénu a to jak teoreticky tak i na našich dráhách v praxi. S Vaším vlastním či s naším upraveným vozem. A pro lidi, kteří si netroufají sami řídit terénní auto v terénu, nabízíme projížďky tratěmi s našim řidičem. 


  • Zapůjčení našich upravených osobních vozů pro jízdu po určené šotolinové trati na rally kros. 


  • Můžeme také nabídnout zážitky jako je jízda a práce s traktorbagrem a nebo jízda v pásovém voze, komu se ještě tento sen nesplnil, má možnost si tento zážitek vychutnat doopravdy.

 

  • Veškeré objednávky mimo plánované akce je nutné předem domluvit na emailu nebo telefonicky.


Přejeme přijemnou zábavu!